Що загрожує індустрії майнінгу, які правила регуляції криптовалют ухвалив Європарламент, де і як люди забувають про свої токени на семизначні суми, та хто з відомих брендів інвестує великі кошти у штучний інтелект. Про це все в найближчі хвилини — підписуйтесь, жмітє лайки та колокольчики. Починаємо.
⚡️ Трейдер заробив 10 мільйонів, збільшивши свою інвестицію майже на 100 000 відсотків
За інформацією від аналітиків Lookonchain, анонімний інвестор придбав 95 млн токенів GUMMY на $9750 і заробив на цьому $10 млн! Здавалось, чим ця історія відрізняється від інших?
Річ у тім, що щасливчик зробив транзакцію за 12 хвилин до офіційного запуску токена. Інвестиція відбулася у тому ж блоці, в якому розробник додав ліквідність.
Швидкий заробіток трейдера викликав дискусії в спільноті, деякі користувачі висловлювали здогадки — чи це просто кмітливість або випадковість, чи все ж таки була наявність інсайдерської інформації.
🚀 За даними Arkham Intelligence мільйони доларів застрягли в DeFi-мостах
Аналітична платформа виявила значну кількість криптогаманців, кошти з яких застрягли у різноманітних DeFi-мостах, загальною вартістю у мільйони доларів.
Власники десятків рахунків, серед яких відомі особистості та великі компанії, такі як співзасновник Ethereum Віталій Бутерін або біржа Coinbase, “просто забули” про свої шести- та семизначні суми.
За даними дослідників, ці активи довгий час залишаються невикористаними через відсутність нагадувань трейдерам про необхідність вручну забрати свої кошти.
Представники платформи вже повідомили власників про знаходження їхніх активів у “завислому” стані.
🎮 Майнери біткоїнів можуть перейти до сектору штучного інтелекту після халвінгу
Згідно зі звітом CoinShares, біткоїн-майнери розглядають можливість переходу до сектору штучного інтелекту після халвінгу через збільшення операційних витрат. Зокрема, компанії BitDigital, Hive та Hut 8 вже активно інвестують у ШІ та розробки на його базі. Очікується, що середні витрати на видобуток одного біткоїна після халвінгу складуть $53 000, що майже вдвічі більше, ніж у IV кварталі 2023 року. Але, попри такий прогноз, поки що доходи майнерів залишаються на високому рівні.
🌟 Coca-Cola інвестує $1,1 млрд у сферу штучного інтелекту
Coca-Cola Company, оголосила про партнерство з корпорацією Microsoft з метою впровадження ШІ-технологій у свої бізнес-процеси. За даними прес-релізу, Coca-Cola інвестує $1,1 млрд у розвиток сервісів на базі штучного інтелекту та хмарних служб Microsoft, включаючи продукти Azure OpenAI Service, Copilot та інші проекти. Партнерство спрямоване на експериментування з ШІ-технологіями для підвищення ефективності корпоративних процесів.
📉 Європарламент прийняв нові правила протидії відмиванню грошей, що стосуються криптовалют
24 квітня 2024 року у Європарламенті було затверджено нові правила боротьби з відмиванням коштів, які тепер включають заходи для сектору цифрових активів. Закон вимагає від фінансових посередників збирати додаткову інформацію про користувачів та здійснювати глибоку перевірку клієнтів, що користуються криптовалютами для платежів. Також запроваджено повну заборону на анонімні платежі через кастодіальні гаманці та використання конфіденційних монет, а сервіси, що надають приватність, визнані незаконними.
На вихідних влаштуйте собі “крипто-детокс”: вимкніть усі сповіщення про курси і проведіть час без екранів. Перезавантаження гарантовано, а повернення до реального життя — більш прибуткове!
Підпишись, щоб почути нас за тиждень з порцією криптоновин, які змінять твоє життя.
“Крипта за тиждень” — ваш швидкий гід по світу криптовалют! Ми ділимося з вами найактуальнішими новинами та аналітикою лаконічно та змістовно, щоб ви завжди були в курсі головних трендів. Незалежно від того, де ви знаходитесь: вдома, у дорозі чи на пробіжці — наш подкаст стане вашим надійним джерелом інформації. Лише кілька хвилин — і ви в курсі важливих подій!